Holding İş İlanları

Erciyes Anadolu Holding İş Başvurusu

Erciyes Anadolu Holding iş başvurusu ve personel alımı hakkında bilgiler. Erciyes Anadolu Holding insan kaynakları ve kariyer sayfası üzerinden iş ilanlarını görebilir ve online başvuru yapabilirsiniz.

Erciyes Anadolu Holding iş başvurusu nasıl yapılır? Erciyes Anadolu Holding insan kaynakları sayfasında genel iş başvurusu, stajyer başvurusu ve iş ilanlarını görebilirsiniz. Detayları alt kısımda inceleyebilirsiniz.

Alt Başlıklar

Erciyes Anadolu Holding Hakkında Bilgi

Erciyes Anadolu Holding’in eski ismi Boydak Holding’dir ve yıllardır ülkemizde faaliyet göstermektedir. 1957 yılında kurulmuş olan holdingin ismi 2019 yılında Erciyes Anadolu Holding olmuştur. Birçok farklı alanda alt şirketleri bulunan Erciyes Anadolu Holding, büyük ve güçlü markalar oluşturmuştur. 2016 yılında TMSF’ye devredildikten sonra 2019 senesinde yeni ismiyle faaliyetlerini sürdürmeye devam etmektedir.

Erciyes Anadolu Holding’e ait toplam 12 ana sektör yer almaktadır. Bu ana sektörlerin dışında farklı sektörlerde de yer alan holding firması özellikle mobilya sektörüne hakimdir. 1996 yılında Boytaş A.Ş. kurulmuştur ve hemen sonrasında ülkemizin en büyük markalarından bir tanesi olan Bellona markası ortaya çıkmıştır. Diğer büyük bir marka olan İstikbal’de Erciyes Anadolu Holding’e ait bir markadır. Bunların dışında Mondi, Deco gibi markalarda Erciyes Anadolu Holding çatısı altına girmiştir.

Mobilya dışında demir çelik sektöründe de faaliyet göstermekte olan Erciyes Anadolu Holding, Boyçelik ve Serko gibi markalara sahiptir.
Enerji sektöründe Boydak Enerki ve Muradiye Elektrik Üretim A.Ş. ile faaliyet göstermektedir.

Tüm bu saydığımız sektörlerin dışında tekstil, kimya, lojistik, havacılık, finans, pazarlama ve teknik servis gibi alanlarda da hizmet sunmaktadır.

Erciyes Anadolu Holding İş Başvurusu 

Erciyes Anadolu Holding açık pozisyonlar ve kariyer olanakları için buraya tıklayınız. Holding insan kaynakları sayfasında yer alan kariyer bölümünü kullanabilir ve üye olarak özgeçmiş bilgilerinizi gönderebilirsiniz.

Erciyes Anadolu Holding İş İlanları

Erciyes Anadolu Holding iş ilanları ve açık iş pozisyonları için buraya tıklayınız. Erciyes Anadolu Holding açık iş pozisyonlarını bu sayfadan takip edebilir ve size uygun olan bir pozisyona online başvuru yapabilirsiniz. Sisteme üye olarak iş başvuru formunu doldurabilirsiniz.

Erciyes Anadolu Holding linkedin sayfası için buraya tıklayınız. Linkedin üzerinden holding çalışanlarını takip edebilir, personel maaşları hakkında bilgi alabilir ve çalışanlarla iletişim kurabilirsiniz.

Erciyes Anadolu Holding İletişim Bilgileri

Adres: Organize Sanayi Bölgesi, 6. Cad. No:35 38070 Erciyes Anadolu Center KAYSERİ
Telefon: (0 352) 207 18 00
Web Sitesi: https://www.erciyesanadolu.com/

 

Tüm güncel iş ilanları için buraya tıklayın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu