Holding İş İlanları

Eczacıbaşı İş Başvurusu

Eczacıbaşı iş başvurusu yapmak için Eczacıbaşı Holding kariyer sayfası üzerinde yer alan online iş başvuru formunu doldurabilirsiniz.

Eczacıbaşı Hakkında Bilgi

Eczacıbaşı, 1942 senesinde Dr. Mejat F. Eczacıbaşı tarafından kurulmuştur. Eczacıbaşı şirketleri yapı ürünleri, sağlık sektöründe ulusal ve uluslararası alanlara özgü faaliyet gösteren sanayi topluluğudur.

1952 senesinde İstanbul şehrinde kurmuş olduğu ilaç fabrikasıyla, sanayi alanındaki ilk faaliyetini gerçekleştirmiş oldu. Eczacıbaşı’nın kurmuş olduğu seramik araç gereç tesisi, dünya da en büyük tesis olma özelliği taşımaktadır. Ayrıca temizlik kağıtları üretimi sektöründe Türkiye’de lider konumdadır.

Toplamda 44 kuruluşu bulunan Eczacıbaşı Topluluğu, 11.500 üzerinde personel çalıştırmaktadır. Bu kuruluşların biri yabancıdır. 2020 yılı sonunda 11.1 milyar Türk Lirası cirosu ile gayrimenkul geliştirme, bilgi teknolojileri ve doğal kaynaklar gibi bir çok sektörde faaliyetlerini devam ettirmektedir.

Eczacıbaşı İş Başvurusu

Eczacıbaşı iş başvurusu için buraya tıklayınız. Eczacıbaşı insan kaynakları sayfasında yer alan işe alım süreci, kariyer imkanları, kariyer fırsatları gibi başlıkları inceleyebilirsiniz. Eczacıbaşı kariyer fırsatlarını inceleyebilir ve kendinize uygun bir iş alanı seçerek online iş başvurusu yapabilirsiniz. Eczacıbaşı kariyer sayfasına üye olarak, cv ve özgeçmiş bilgilerinizi sisteme yükleyebilirsiniz. İhtiyaç olunması durumunda, Eczacıbaşı insan kaynakları sizi arayarak mülakata davet edecektir ve akabinde Eczacıbaşı kariyeriniz için ilk adımı atmış olacaksınız.

Eczacıbaşı İş İlanları

Eczacıbaşı iş ilanları için buraya tıklayınız. Eczacıbaşı Linkedin sayfasında Eczacıbaşı’nda çalışan personellerle etkileşime geçebilir, güncel ilanları takip edebilir ve online takip iş ilanı takibi yapabilirsiniz.

Eczacıbaşı İletişim Bilgileri

Eczacıbaşı Adres: Eczacıbaşı Holding A.Ş. Kanyon Ofis Büyükdere Caddesi 185 Levent 34394 – İstanbul
Eczacıbaşı Telefon Numarası: 0 212 371 70 00
Eczacıbaşı Web Sitesi: https://www.eczacibasi.com.tr/

 

Tüm iş ilanları için tıklayın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu