Fabrika İş İlanları

Ecoplast Mustafakemalpaşa İş Başvurusu

Ecoplast Mustafakemalpaşa iş başvurusu ve personel alımı hakkında bilgiler. Ecoplast Mustafakemalpaşa iş ilanları için firma insan kaynakları sayfasını kullanabilir ve online iş başvuru formunu doldurarak cv bilgilerinizi gönderebilirsiniz.

Ecoplast Mustafakemalpaşa iş başvurusu ve kariyer olanakları hakkında bilgiler. Ecoplast Mustafakemalpaşa insan kaynakları sayfasından hızlı bir şekilde iş başvurusu yapabilirsiniz. Detaylar için alt kısımdaki kariyer başlığını inceleyin.

Alt Başlıklar

Ecoplast Hakkında Kısaca Bilgi

Ecoplast genel olarak plastik ambalaj sektöründe yer almaktadır. Hızlı tüketim ürünlerinin, gıda başta olmak üzere medikal, zirai, hijyen, endüstriyel ve diğer dayanıklı tüketim ürünlerinin Ecoplast tesislerinde üretilerek piyasaya sürüldüğünü söyleyebiliriz.

Ecoplast kurulmuş olduğu günden bugüne kadar büyük bir gelişme göstermiş ve aylık ortalama 6500 tonluk üretim yapma kapasitesine ulaşmıştır. Ecoplast rakipleri arasında en güçlü şirketlerden biri haline gelmiştir. Teknolojiye verdiği önem sayesinde sadece Türkiye değil tüm ülkelerle rekabet edebilecek kapasiteye sahiptir.

Ecoplast girişimlerinden bir tanesi olan Ecoplast Mustafakemalpaşa, Bursa ilinde yer alan ve toplamda 455.000 metrekarelik bir saha üzerinde inşa edilmiştir. Toplamda 350.000 metrekarelik bir üretim alanına sahiptir. Bu tesislerde kullanılan makine parkı ve kullanılan teknoloji çağın gerektirdiği özellikleri taşımaktadır. Bu tesislerde 1.000 üzerinde personel çalışmaktadır.

Ecoplast Mustafakemalpaşa tesislerinin ürün yelpazesi oldukça geniştir. Burada üretilen ürünler ülkemizin hemen hemen her bölgesinde satışa sunulmaktadır. Ecoplast Mustafakemalpaşa’da üretilen plastik ambalaj kategorisi altındaki ürünler yurtdışına da ihraç edilmektedir. Ekoplast, yurtdışında Akdeniz ülkeleri, Batı Avrupa ve Doğu Avrupa olmak üzere pek çok ülkeye ihraç etmiş ettiği bu ürünler ile ülkemiz ekonomisine de destek olmaktadır.

Ecoplast Mustafakemalpaşa İş Başvurusu

Ecoplast Mustafakemalpaşa iş başvurusu ve personel alımı için bu linke tıklayabilirsiniz. Ecoplast Mustafakemalpaşa insan kaynakları sayfasında online iş başvuru formu bulunmaktadır ve bu forma özgeçmiş bilgilerinizi doldurarak iş başvurusu yapabilirsiniz.

Ecoplast Mustafakemalpaşa İş İlanları

Ecoplast Mustafakemalpaşa iş ilanları ve açık iş pozisyonları için buraya tıklayınız. Ecoplast Linkedin sayfasından güncel ilanları takip edebilirsiniz.

Ecoplast Mustafakemalpaşa İletişim Bilgileri

Adres: İkitelli OSB Eskoop Sanayi Sitesi, No:5-6, 34490 Başakşehir İstanbul
Telefon: (0212) 659 45 40
Web Sitesi: http://www.ecoplastfilm.com/

 

Tüm güncel iş ilanları için buraya tıklayın.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu