Fabrika İş İlanları

ECA İş Başvurusu

ECA iş başvurusu için ECA insan kaynakları sayfasında bulunan online iş başvuru formunu doldurmanız yeterlidir. Cv bilgilerinizi doldurarak online iş başvurusu yapabilirsiniz.

ECA iş başvurusu ve personel alımı hakkında bilgiler. ECA firmasına bünyesine devamlı olarak personel, işçi alımları yapmaktadır. ECA iş ilanları ve daha detaylı bilgi almak için alt kısmı inceleyebilirsiniz.

ECA Hakkında Kısaca Bilgi
1954 senesinde Elginkan Topluluğunca faaliyetlerine başlayan ECA, tamamen yerli sermaye ile kurulmuştur. Elginkan Topluluğu, Elginkan ailesinin bireylerinden oluşur. Bu firmaya ismini yine aile fertlerinin isimleri verilmiştir. Bu fertlerin isimleri sırayla Ekrem, Cahit ve Ahmet Elginkan şeklindedir.

ECA, ilk faaliyetine sanayi alanında başlamıştır. Sanayi alanındaki Eca Presdöküm şirketi ile boy gösterdi. 1965 senesinde firmaya isim veren fertlerden biri vefat etmiştir. ECA şirketi Ekrem Elginkan liderliğinde hızla büyümüştür ve günümüzde de büyümeye devam etmektedir.

Faaliyetlerin büyümesi ve sektörde daha da güçlenmek adına 1967 senesinde Elginkan Holding kuruldu. Sonrasında ailenin üyeleri tek tek vefat etmiş ve son olarak 1999 senesinde Ekrem Elginkan hayata gözlerini yummuştur. Vefat etmeden önce de mal varlığını vakfa devretmiştir. 1999 senesi sonrasında Elginkan Holding ve ECA markaları bir vakıf malı olarak faaliyetlerini devam ettirmiştir.

ECA markası altında birçok ürün üretilmektedir. Geniş ürün yelpazesi ile bilinen bir markadır. Bu ürünlerden en bilindikleri armatürler, seramik kaplama malzemeler, duş sistemleri, banyo aksesuarları, güneş enerji sistemleri, şofben ve kombilerdir. Daha birçok kategori de ürün portföyü bulunmaktadır.
ECA markası ülkemizde ve diğer dünya ülkelerinde büyük bir markadır. Geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Her yıl yabancı ülkelere milyonlarca dolarlık ihracatlar gerçekleştirmektedir.

ECA İş Başvurusu
ECA iş başvurusu için buraya tıklayınız. Bu sayfada online iş başvuru formu yer almaktadır. ECA iş başvuru formuna cv bilgilerinizi girerek online iş başvurusu yapabilirsiniz.

ECA İş İlanları
ECA iş ilanları için buraya tıklayınız. ECA açık iş pozisyonlarını, şirket çalışanlarını ve daha fazlasını Linkedin ağı üzerinde görebilirsiniz.

ECA İletişim Bilgileri
Adres: Kemeraltı Cad.Ümmehan No:17/5 34425 Karaköy /İSTANBUL
Telefon: 0 212 293 30 00
Web Sitesi: https://www.elginkan.com.tr/

 

Tüm güncel iş ilanları için buraya tıklayın.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu