Mağaza İş İlanları

Ebebek İş Başvurusu

Ebebek iş başvurusu ve personel alımı hakkında bilgiler. Ebebek iş ilanları içerisinden size uygun bir açık iş pozisyonuna iş başvurusu yaparak firma ile iş görüşmesi yapabilirsiniz.

Ebebek iş başvurusu ve kariyer olanakları. Ebebek insan kaynakları sayfası üzerinden iş başvuru formunu doldurarak online iş başvurusu yapabilirsiniz. Detaylar ve linkler alt kısımda.

Alt Başlıklar

Ebebek Hakkında Kısaca Bilgi

Bir internet sitesi olarak açılan Ebebek, Halil Erdoğmuş tarafından kurulmuştur. Bir baba adayıyken Ebebek projesini bir web sitesi olarak açtıktan sonra internet üzerinden online satış yapan bir e-ticaret sitesine dönüştürmüştür. İnternet üzerinden yapmış olduğu satışların başarılı olması ve büyük bir potansiyelin oluşması sonucunda fiziki mağaza açmaya karar vermiştir.

Dünya üzerinde genelde ilk olarak fiziki mağazalar açılır ve hemen ardından bu mağazaların satışlarını internet üzerinden devam ettirmek için elektronik mağazalar açılır. Ebebek ise bu tam tersi olmuş ve online mağazacılıktan fiziki mağazacılığa geçilmiştir. Günümüzde hem online hem de fiziki mağazaları büyük bir müşteri kitlesine sahiptir ve pazardaki en büyük bebek ürünleri satıcısıdır.

Ebebek Mağazaları

Ebebek mağazalarından her türlü bebek eşyası ve bebekler için farklı kategorilerde ürünler alınabilir. Bebek eşyaları, bebek gıdaları, oyuncaklar ve bakım ürünleri başta olmak üzere yüzlerce farklı kategoride birçok ürün yer almaktadır.

Ebebek firmasının başlıca amacı bebeklerin ve belli yaştaki çocukların tüm ihtiyaçlarını tek bir merkezden sağlamaktır. Bu yüzden dolayı Ebebek mağazalarında her kategoriden ürün bulabilirsiniz. Geniş bir ürün yelpazesi ile ebeveynlere hizmet sunan Ebebek, satmış olduğu ürünleri de en kaliteli markalardan temin eder. Bebek eşyaları ve gıda sektöründe en önemli olan şey bebeklerin sağlığıdır, bu nedenden ötürü de Ebebek anlaşmalı olduğu tüm markaların belli kalite standartlarında olmasına dikkat etmektedir.

Ebebek mağazalarında birçok markanın ürünleri pazarlanmaktadır. Bebekler dışında annelerinde ihtiyacı olan eşyaların satışı yapılmaktadır. Ebebek mağazalarından ya da internet sitesinden alınan ürünler belli şartlar dahilinde iade alınabilir. İnternet üzerinden verilen siparişler ise kısa zamanda kargoya verilir ve adresinize ulaşır.

Ebebek İş Başvurusu

Ebebek iş başvurusu ve kariyer olanakları için bu linke tıklayınız. Ebebek kariyer sayfasında yer alan açık iş pozisyonlarından birine online iş başvurusu yapabilirsiniz. Açık iş pozisyonlarına tıklayarak online iş başvuru formunu doldurabilir ve cv bilgilerinizi Ebebek insan kaynaklarına gönderebilirsiniz.

Ebebek İş İlanları

Ebebek iş ilanları için Linkedin sayfasını kullanabilirsiniz. Bu linke tıklayarak Linkedin ağını kullanabilir ve güncel iş ilanlarını listeleyebilirsiniz. Burada Ebebek personellerini görebilir, maaşlar hakkında bilgi alabilir ve bir çok detayı bu ağ üzerinde takip edebilirsiniz.

Ebebek İletişim Bilgileri

Adres: İçerenköy Mh. Değirmen Yolu Cd. No:37 D:6 PK: 34752 Ataşehir / Istanbul
Telefon: 0216 325 11 11
Web Sitesi: https://www.e-bebek.com/

 

Tüm güncel iş ilanları için buraya tıklayınız.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu