Havacılık İş İlanlarıİş

Çelebi Yer Hizmetleri İş Başvurusu

Çelebi Yer Hizmetleri iş başvurusu ve işçi alımı hakkında bilgiler. Çelebi Yer Hizmetleri hakkında bilgiler bulabilir ve iş ilanı nasıl bakılacağı hakkında bilgi alabilirsiniz.

Çelebi Yer Hizmetleri Hakkında Bilgi

Türkiye’nin ilk özel yer hizmetleri şirketi olan Çelebi Hava Servisi 1958 yılında Ankara, Esenboğa Havaalanı’nda hizmet vermeye başlamıştır.

Firma, bugün Türk sivil havacılık endüstrisinde entegre hizmetlerin en başarılı örneklerinden biri olarak öne çıkmaktadır. Tam kapsamlı servis portföyü ile müşterilerine dünya standartlarında yer hizmetleri sunmaktadır.

Servis portföyü 2003 yılında antrepo operasyonu ardından 2005 yılında terminal binası inşaatı ve yönetimi ile genişletilmiştir. 2006 yılında ilk yurt dışı operasyonu olarak Budapeşte Havalimanı’nda faaliyete başlamıştır. Çelebi, uluslararası atılımlarına devam ederek 2009 yılından bu yana Hindistan’da da 7 havalimanında yer hizmeti servisleri sunmaktadır.

Çelebi’nin uluslararası operasyonlarını başlattığı bir diğer iş kolu olan kargo ve antrepo yönetimine 2010 yılından Delhi / Hindistan’da başlamış olup 2011 yılından itibaren de Budapeşte / Macaristan ve Frankfurt / Almanya’da hizmet vermeyi sürdürmektedir.

 Çelebi Yer Hizmetleri İş Başvurusu

Çelebi Yer Hizmetlerinde çalışmak ve güncel iş ilanlarını takip etmek için buraya tıklayınız. Açılan  sayfada arama bölümü olacak. Arama kutucuğuna Çelebi iş ilanı ya da Çelebi Yer Hizmetleri yazdığınızda karşınıza bu kurumla alakalı iş ilanları çıkar. Arama sonrası herhangi bir ilan çıkmazsa daha sonra tekrardan deneyebilirsiniz. Son olarak eğer bu tür ilanları çıktığı an görmek ve başvuru yapmak istiyorsanız alt kısımda twitter ve Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Çelebi Yer Hizmetleri İletişim Bilgileri

Adres: Tayakadın Mahallesi Nuri Demirağ Caddesi No:39 Arnavutköy/ İstanbul
Telefon Numarası: 0850 432 52 45
Web Sayfasıhttps://www.celebiaviation.com/tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu