Belediye İş İlanları

Ataşehir Belediyesi İş İlanları ve Personel Alımı

Ataşehir Belediyesi iş ilanları ve personel alımı hakkında bilgiler. Ataşehir Belediyesi iş başvurusu yaparak cv ve özgeçmiş bilgilerinizi insan kaynakları departmanına gönderebilirsiniz.

Ataşehir Belediyesi Hakkında Genel Bilgiler

Ataşehir, 2008 yılında ilçe olmuştur ve İstanbul’un Anadolu Yakasında yer almaktadır. Güney tarafında Maltepe, batı tarafında Kadıköy ve kuzeyinde Ümraniye bulunmaktadır. Toplamda 25.84 kilometrekareden oluşan bir alana sahiptir.

Ataşehir’in toplamda 17 mahallesi bulunmaktadır. Bu mahalleler; Aşık Veysel mahallesi, Atatürk mahallesi, Barbaros mahallesi, Esatpaşa mahallesi, Ferhatpaşa mahallesi, Fetih mahallesi, İçerenköy mahallesi, İnönü mahallesi, Kayışdağı mahallesi, Küçükbakkalköy mahallesi, Mevlana mahallesi, Mimar Sinan mahallesi, Mustafa Kemal mahallesi, Örnek mahallesi, Yeni Çamlıca mahallesi, Yeni Sahra mahallesi, Yenişehir mahallesi şeklindedir.

Ataşehir Belediyesi İş İlanları

Ataşehir Belediyesi iş ilanları ve iş başvurusu yapabilmek için bu linke tıklayarak belediyenin resmi sitesine giriş yapabilirsiniz. Ataşehir Belediyesi tarafından oluşturulan Ataşehir Belediyesi İstihdam Merkezi’ne üye olarak cv ve özgeçmiş bilgilerinizi Ataşehir Belediyesi insan kaynaklarına gönderebilirsiniz.

Ataşehir Belediyesi İstihdam Merkezi üzerinden aradığınız işin türünü yazarak arama da yapabilirsiniz. Eğer size uygun bir iş ilanı çıkarsa hemen iş başvurusu yapabilirsiniz. Ayrıca sadece Ataşehir Belediyesi değil, belediye ile anlaşmalı olan kurumlarında iş ilanlarını arayabilirsiniz. Bunlara örnek vermek gerekirse Sontest, Callus Bilgi ve İletişim Hizmetleri, Petropark Akaryakıt ve Doğa Kolejini gösterebiliriz.

Ataşehir iş ilanları : Ataşehir’de yer alan firmalar ve kamu kurumlarının iş ilanlarını bu linkten takip edebilirsiniz.

İstanbul iş ilanları : İstanbul’da yer alan firmalar ve kamu kurumlarının iş ilanlarını bu linkten takip edebilirsiniz.

Ataşehir Belediyesi iş ilanlarını İşkur üzerinden takip etmek istiyorsanız bu linke tıklayınız ve açılan sayfada arama bölümüne “Araşehir Belediyesi” yazarak ara butonuna basınız.

Ataşehir Belediyesi İletişim

Ataşehir Belediyesi Adres Bilgisi: Barbaros Mah. Şebboy Sok. No:4 Pk: 34746 Ataşehir
Ataşehir Belediyesi Telefon: +90 216 570 50 00
Ataşehir Belediyesi Web: https://atasehir.bel.tr/

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu