Kamu İş İlanları

Anfa İş Başvurusu

Anfa iş başvurusu nasıl yapılır? Anfa personel alımı ve kariyer olanakları hakkında bilgiler verilmektedir.

Anfa Hakkında Bilgi

Anfa, Ankara Büyükşehir Belediyesi firmalarından biri olan BEL-KO ve Ankara Halk Ekmek ve Un Fabrikaları tarafından ortak olarak kurulmuştur. BEL-KO %93’lük bir paya sahiptir. Halk Ekmek ise %7 hisseye sahiptir. Toplamda 2 milyon tl sermayeye sahiptir. Daha sonra 95 milyon TL sermaye daha eklenmiştir.

Şehir merkezinin yeri Altınpark’da bulunmaktadır. Anfa dönem dönem bünyesine personel alımı, işçi alımı yapmaktadır. Bu alımları İşkur sitesi üzerinden takip edebilirsiniz. Kamu kurumlarının ilanları İşkur üzerinden açıklanır ve genel şartlar belirtilir.

Anfa İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Anfa iş başvurusu için buraya tıklayınız. Açılan İşkur arama sayfasına “anfa” yazarak güncel iş ilanlarını takip edebilirsiniz. Eğer güncel iş ilanı yoksa sayfada herhangi bir iş pozisyonu görünmeyecektir. Ara ara girip kontrol edebilirsiniz. Kamu şirketlerine direk olarak iş başvurusu yapmak mümkün olmuyor. Ancak ihtiyaç dahilinde iş ilanları açılmaktadır.

Anfa personel alımı ve iş ilanlarını takip etmek için İşkur sayfasını takip etmelisiniz. İşkur dışında kamu kurumları bazı taşeron firmalarla anlaşmalı olarak çalışmaktadır. Bu taşeron firmalara ulaşarak iş başvurusu yapabilirsiniz.

Anfa İletişim Bilgileri

Anfa Adres: Altınpark, Şht. Ömer Halisdemir Blv No:142, 06160 Altındağ/Ankara
Anfa Telefon Numarası: +90 312 596 90 00
Anfa Web Sitesi: https://www.anfa.com.tr/

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu