Kamu İş İlanları

Afad Personel Alımı ve İş İlanları

AFAD personel alımı, memur alımı ve işçi alımı. Afad iş başvurusu yapmak için sayfamızdaki direktifleri inceleyebilirsiniz. Verdiğimiz linkler üzerinden güncel Afad iş ilanlarını takip edebilirsiniz.

Alt kısımda bulunan linklerde güncel Afad iş ilanlarını görebilirsiniz. Ayrıca İşkur, E-devlet ve Afad duyurular sayfasından güncel ilanları takip edebilirsiniz.

Alt Başlıklar

Afad Hakkında Genel Bilgi

2009 yılında kurulan Afad, bir devlet kurumudur. Afad, doğal afetlerde ve acil durumlarda insanlara yardımcı olmak amacıyla kurulmuş bir devlet kurumudur.

İnsanlara doğal afetlerde veya acil durumlarda nasıl davranacaklarını, bu durumlara karşı nasıl hazırlıklı olacaklarında eğitimlerini veren Afad, her türlü destek ve yardımı sunmakta olan bir kurumdur. İnsanları bu tür durumlara hazırlamak ve afet sonrası oluşan durumları normale çevirme, insanları eski hayatlarına döndürme konusunda destek olmakta olan bir kurumdur.

Afad sadece Türkiye’de değil, tüm dünyada insanların yardımına koşan bir kurum olma özelliği taşır. Afad yurtdışı operasyonlarında da çalışabilirsiniz. Bunun için alt kısımda yer alan direktifleri inceleyin ve güncel ilanları takip edin.

Afad Personel Alımı

Afad personel alımı için bu linke tıklayınız. Bu sayfa üzerinden Afad güncel iş ilanlarını takip edebilirsiniz. Arama sayfasına kurumlardan Afad seçerek bu kuruma özel ilanlara göz atabilirsiniz.

Afad resmi sitesinde yer alan duyurulara göz atmak için bu linke tıklayınız. Personel veya memur alımı olacağı zaman resmi sayfa üzerinden de duyuru yapılmaktadır.

İşkur : Afad Personel Alımı

Afad personel, işçi ve memur alımı için İşkur sistemini de takip edebilirsiniz. Eğer e-devlet uygulamasına üyeyseniz, e-devlet üzerinden ya da bu linke tıklayarak İşkur üzerinden arama yapınız.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu