Kamu Personel Alımı

Afad Personel Alımı ve İş Başvurusu

Afad personel alımı ve memur alımı hakkında bilgiler. Afad iş başvurusu nasıl yapılır? Afad duyurular, İşkur veya E-devlet üzerinden güncel iş ilanlarını takip ederek online iş ilanlarını listeleyebilirsiniz.

Afad hakkında Bilgi

Afad, 2009 yılında kurulmuş olan bir devlet kurumudur. Başlıca görevi, doğal afet ve insanlara acil durumlarda ihtiyaç duyacağı tüm konularda yardım etmektir.

Afad sadece doğal afet veya acil durum sonrasında değil, bunların öncesinde de insanların bu tür durumlara alışması ve hazırlıklı olması için gereken desteği ve yardımı sunmaktadır. İnsanları bu tür konularda bilinçlenmelerini sağlamak, onları bu tür durumlara hazırlamak, afet sonrasında da insanların normal hayatlarına dönmesine destek olmak Afad’ın en önemli görevleri arasındadır.

Ülkemizde yaşanan deprem ve sel felaketlerinde insanlara yardımcı olmuş ve mağdurların yanında yer almıştır. Örnek olarak Elazığ ve Van depremlerinde, mağdurların en büyük destekçisi olmuştur. Yaptığı etkili müdahalelerle her geçen gün daha da güçlenen bir ekip ve ekipmanla gerek deprem olsun gerekse sel gibi felaketlerde olay yerine ilk giden Afad olmaktadır.

Afad, sadece Türkiye’de değil yurtdışında da faaliyet göstermektedir. Dünya çapında oluşan deprem ve sel gibi felaketlerde destek olmak amacıyla bünyesindeki personelleri yardıma göndermektedir.

Afad Personel Alımı

Afad güncel iş ilanları için Afad personel alımı sayfamıza göz atabilirsiniz. Açılan sayfada Afad iş başvurusunun nasıl yapılacağı hakkında bilgiler ve güncel personel alımı ilanlarını görebilirsiniz. Dönem dönem yeni ilanlar çıktıkça bu sayfalar güncellenmektedir. Sosyal medya hesaplarımızı ve sitemizi devamlı takip ederek güncel Afad iş ilanlarından haberdar olabilirsiniz.

Afad İletişim

Afad Adres Bilgisi: Üniversiteler Mah. Dumlupınar Bulvarı No: 159 06800 Çankaya / Ankara
Afad Telefon: 0 (312) 258 23 23
Afad Web: https://www.afad.gov.tr/

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu