Hastane İş İlanları

100. Yıl Hastanesi İş Başvurusu

100. Yıl Hastanesi iş başvurusu ve iş ilanları için hastane insan kaynakları sayfasından faydalanabilirsiniz. Kariyer sayfasında yer alan iş başvuru formunu doldurarak 100. Yıl Hastanesinde çalışabilirsiniz.

100. Yıl Hastanesi iş başvurusu için öncelikle hastanenin insan kaynakları sayfasına giriyoruz ve burada yer alan iş başvuru formunu dolduruyoruz. Alt kısımda yer alan linklere tıklayarak online iş başvurusu yapabilirsiniz.

Alt Başlıklar

100. Yıl Hastanesi Hakkında

100. Yıl Hastanesi Ankara ilimizde sağlık hizmeti verme amacıyla 2005 yılında faaliyete geçmiştir. Açıldığı günden beri ilk hedefi her zaman dünya standartlarında sağlık hizmeti sunmaktır. Profesyonel ve tecrübeli sağlık personeliyle sektördeki çalışmalarını en iyi şekilde sürdüren 100. Yıl Hastanesi, Türkiye’de ki pozitif gelişmelere de katkı sağlamaktadır.

Hastalara en iyi şekilde sağlık hizmeti sunan 100. Yıl Hastanesi, poliklinik ve acil servis hizmetiyle 24 saat boyunca uzman sağlık personel desteği sunmaktadır. Hastanede kullanılan cihazlar günümüz teknolojisine uygundur. Bunun dışında yataklar ve diğer fiziksel eşyalar hastaların konforu düşünülerek özel olarak hazırlanmıştır. Güler yüzlü ve alanlarında uzman doktor ekibiyle çalışıyoruz. Böylelikle sağlık hizmeti sunarken en iyi şekilde ve sorunsuz bir hizmet sunmayı başarıyoruz.

100. Yıl Hastanesi içerisinde toplamda 4 adet ameliyathane bulunmaktadır. Bu ameliyathanelerin kurulumunda modern teknoloji kullanılmıştır. Acil hastalar için özel olarak geliştirilmiş Acil Müdahale Odası yer almaktadır. Hastanenin yataklı servis kapasitesi ise 76’dır. Ayrıca süit hasta odaları, yoğun bakım servisi, toplantı odası ve sterilizasyon ünitesi hastanemizde yer alan diğer bölümlerdir.

100. Yıl Hastanesi, hasta yakınlarına da en iyi şekilde hizmet sunmaktadır. Refakatçiler için yatak ve banyolu özel odalar yer almaktadır. Hasta ve hasta yakınları mescit, kafeterya ve otopark hizmetlerinden de faydalanabilirler.

Haftanın 24 saati acil bölümü hizmet vermektedir. 100. Yıl Hastanesi hafta içi tam gün, Cumartesi günü ise yarım gün sağlık hizmeti vermektedir. Yataklı servislerde 7 gün 24 saat hastalara sağlık hizmet verilmektedir.

100. Yıl Hastanesi İş Başvurusu

100. Yıl Hastanesi iş başvurusu için bu linketıklayınız. Açılan sayfada iş başvuru formunu doldurarak cv bilgilerinizi 100. Yıl Hastanesi insan kaynakları departmanına gönderebilirsiniz.

100. Yıl Hastanesi İletişim Bilgileri

Adres: Muhsin Yazıcıoğlu Caddesi No:54 06530 Balgat Çankaya / Ankara
Telefon: 0312 284 08 08
E-mail: bilgi@100yilhastanesi.com.tr
Web Sayfası: https://www.100yilhastanesi.com.tr

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu